User Approval Dashboard (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
