User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
