User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
