User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás

en: Dashboard
hu: Irányítópult
