User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Cancel
id: Batal

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang

en: Dashboard
id: Dasbor
