User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Cancel
jv: Batal

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani

en: Dashboard
jv: Dasbor
