User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o

en: Dashboard
sk: Nástenka
