User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
