User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Custom
ar: مخصص

en: About
ar: حول

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
