User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
