User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Approve
es: Aprobar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Custom
es: Personalizado

en: About
es: Acerca de

en: Dashboard
es: Panel de control
