User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Cancel
et: Tühista

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist

en: Dashboard
et: Töölaud
