User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
