User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información

en: Dashboard
gl: Panel de control
