User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Cancel
he: ביטול

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
