User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
