User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie

en: Dashboard
lt: Darbastalis
