User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie

en: Dashboard
pl: Kokpit
