User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
