User Approval Dashboard (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Approve
uk: Схвалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: Dashboard
uk: Панель керування
