User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
