User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls

en: Dashboard
ca: Tauler
