User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja

en: Dashboard
fi: Työpöytä
