User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Approve
fr: Approuver

en: Cancel
fr: Annuler

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos

en: Dashboard
fr: Tableau de bord
