User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par

en: Dashboard
lv: Darbgalds
