User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
