User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Custom
tr: Özel

en: About
tr: Hakkında

en: Dashboard
tr: Pano
