User Approval Dashboard (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
