User Approval Dashboard (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Cancel
fa: لغو

en: Custom
fa: سفارشی

en: About
fa: درباره

en: Dashboard
fa: میزکار
