User Approval Dashboard (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
