User Approval Dashboard (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ru: Утвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация

en: Dashboard
ru: Панель управления
