User Approval Dashboard (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
