User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
