User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
