User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
