User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Other
da: Anden

en: Role
da: Rolle

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Create @name
da: Opret @name

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
