User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
