User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: Other
fr: Autre

en: Role
fr: Rôle

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Create @name
fr: Créer @name

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
