User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
