User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
