User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Create @name
hu: @name beküldése

en: Badges
hu: Kitűzők

en: Remove badge
hu: Kitűző törlése

en: Badge
hu: Kitűző

en: Weight for @title
hu: @title súlya
