User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
