User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
