User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
