User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
