User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Other
tr: Diğer

en: Role
tr: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Create @name
tr: @name oluştur

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
