User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
