User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Create @name
af: Skep @name
