User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Create @name
az: @name yaradın
