User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
